Оренда теплохода по Дніпру в Києві – незабутній відпочинок на кораблі «Ярослав Мудрий»

Як часто ви зустрічаєтеся із друзями й близькими? Наскільки часто ви дозволяєте собі витратити цінний час на по-справжньому приємний відпочинок? Мабуть, така нагода випадає досить рідко. І як хочеться, щоб усе пройшло на найвищому рівні! Щоб цей день, вечір чи вікенд приніс шалений шквал позитивних емоцій й запам’ятався надовго! Хочеться чогось нового і обов’язково захопливого. Забути про щоденні турботи і чудово провести час на природі у компанії близьких людей вам дасть можливість організація свята на теплоході.

Звичайно, можна залишитися вдома, завітати до розважального закладу чи вибратися на природу. А якщо об’єднати всі ці варіанти? Оренда теплохода у Києві — сьогодні це вже не захмарна мрія. Таку послугу надають багато компаній і приватних власників суден, але серед усіх них почесне місце займає корабель «Ярослав Мудрий».

Теплохід обладнаний за останнім словом техніки та належить до пароплавів класу deluxe. Відпочинок на такому судні під час чудової подорожі Дніпром подарує вам безліч приємних вражень і незабутніх спогадів. Ви зможете вибрати різні маршрути руху теплоходу по Дніпру із висадкою на острова, а також отримаєте можливість позайматися риболовлею і дайвінгом, організувати фотосесії у наймальовничіших місцях. Ми пропонуємо і такі додаткові послуги, як трансфер, екскурсії з гідом, організація банкетів.

Дуже часто відпочинок на теплоході замовляють керівники компаній для святкування корпоративів, ювілеїв та інших важливих для фірми подій. Багато хто бажає орендувати теплохід для того, щоб відзначити на його борту день народження, випускний вечір, підвищення по службі. А що вже говорити про таку класику жанру, як весілля на кораблі. Це романтика у чистому вигляді!

Оренда корабля «Ярослав Мудрий» у Києві — це унікальна можливість об’єднати веселе свято, бездоганний сервіс, романтичну атмосферу і відпочинок на природі.

Щоб вирушити у подорож водними просторами, вам не треба їхати до заморських країн. Замовити теплохід досить просто. Для цього заповніть форму на сайті y-m.com.ua, і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами. Також ви можете заздалегідь забронювати судно, приурочивши подорож до знаменної дати, й таким чином гарантовано забезпечити якісне проведення банкету.

Дозвольте собі неперевершений відпочинок!