Прогулянки по Дніпру в Києві – незабутній відпочинок на кораблі «Ярослав Мудрий»

Прогулянки по Дніпру з відправленням із Києва — досить популярна й цілком доступна розвага як для жителів столиці, так і для гостей цього дивовижного міста. Пропонуємо і вам скористатися нагодою вирушити у незабутню подорож на комфортабельному теплоході «Ярослав Мудрий»!

Великий і могутній Дніпро

Прогулянка дніпровими хвилями — це своєрідне знайомство з природою та історією Києва. Могутня ріка є «хребтом міста». Поволі розкинувши свої протоки, вона не тільки дарує життя цій землі, але й зберігає пам’ять про минулі часи. За багато років панорама, що відкривається з річки на столицю, значно змінилася. Проте, як і раніше, на пагорбах пишніється Свята Лавра й Андріївська церква, а на схилах все так само зеленіють парки.

Вирушаючи у невеличку річкову подорож, знайте, що на вас чекають незабутні українські краєвиди. Ви будете зачаровані тисячолітньою київською архітектурою, а також загадковими островами, на деякі з яких можна дістатися тільки по воді.

Коли краще вирушити на прогулянку?

Вибравши для річкової прогулянки денні години, ви вдосталь насолодитеся свіжим повітрям, неперевершеними краєвидами та різноманітними пам’ятками української архітектури.

А яким приголомшливим може бути вечірній Київ! Вбраний у різнокольорові вогні вивісок та вуличних ліхтарів, він не зможе не привернути вашу увагу. Хочете побачити вечірнє місто у всій красі? Тоді ласкаво просимо на борт корабля! Вирушивши у подорож, ви зможете спостерігати за тим, як заходить сонце, поволі опускаючи кожний промінець у воду.

Стовідсотково правильне рішення — влаштувати на кораблі романтичне побачення. Зоряне небо, теплий легкий вітерець, затишні каюти, смачна вечеря, вишукане вино, приємна музика, якісне й ненав’язливе обслуговування — все це дасть змогу створити особливу атмосферу для спілкування двох закоханих. Такий вечір, без сумніву, запам’ятається надовго.

Прогулянки на теплоході по Дніпру дарують унікальну можливість абстрагуватися від щоденних турбот й отримати цілий букет позитивних емоцій й приємних вражень. Таку поїздку ви будете згадувати із вдячністю. А якщо ви не любите проводити час на самоті, візьміть із собою сім’ю чи друзів.

Прогулянки на теплоході доступні всім жителям та гостям Києва. Для того, щоб зробити замовлення, заповніть форму на нашому сайті y-m.com.ua, і менеджери компанії обов’язково зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей.