Річкові круїзи по Україні. Захопливі круїзні тури!

З кожним роком усе більша кількість людей надають перевагу круїзним турам на борту теплохода. Морські та річкові круїзи приваблюють тих, хто бачив майже все, але прагне побачити ще більше. Крім того, це один із найнеординарніших та найрозкішніших видів відпочинку. Перебуваючи на комфортабельному теплоході, ви отримуєте можливість дізнатися набагато більше про життя, культуру та визначні пам’ятки безлічі різноманітних країн і міст.

Річковий круїз анітрохи не поступається морській подорожі: ані комфортом під час туру, ані гостротою незабутніх емоцій, отриманих за одну поїздку. Теплохід стає одночасно вашим затишним будинком й засобом пересування, який спрямовує вас до все нових і нових дивовижних місць. Якщо говорити про круїзи Україною, то вони користуються величезним попитом не лише у наших співгромадян, але й у закордонних гостей. Для тих, хто хоче побачити Україну в усій красі й потішити погляд розкішним цвітінням дерев, ми радимо вирушати у подорож навесні. Не менш приголомшливою така поїздка буде й улітку, коли схили могутнього Дніпра вкриті різнобарвним килимом квітучих рослин.

Ви маєте змогу не тільки вдосталь помилуватися краєвидами, а й насолодитися відпочинком на затишній палубі пароплава і поспілкуватися з новими цікавими людьми, які поділяють ваші захоплення. Проте не поспішайте сходити на берег! Вечір — найкращий час для відпочинку на теплоході. Романтики зможуть помріяти, сидячи під зоряним небом й рахуючи зірки, що купаються у нічних водах, а поціновувачі шалених вечірок — взяти участь у загальних веселощах.

Обираючи круїзні тури по Дніпру на теплоході «Ярослав Мудрий», ви отримаєте можливість відпочити від міської метушні й відновити душевну рівновагу. Ми впевнені: ви гідно оціните нашу екскурсійну програму, найвищий рівень сервісу, а також чудову європейську та українську кухню. Вас також приємно здивує неповторний інтер’єр теплохода, в якому гармонійно поєдналися сучасна розкіш та класична стримана елегантність.

Скористатися послугами нашої компанії ви можете, зробивши замовлення на сайті y-m.com.ua. Ми завжди прагнемо до ідеалу, а тому сумлінно дбаємо про те, щоб кожний наш гість під час подорожі на кораблі почував себе якнайкраще!