Річкові круїзи Київ-Канів по Дніпру – незабутній відпочинок на кораблі «Ярослав Мудрий»

Кожен українець повинен хоч раз у житті побувати у Каневі. Це місто відоме не тільки мальовничою природою — майже всі приїжджі відвідують тут могилу славетного українського поета Тараса Шевченка. Якщо за вікном тепла, сонячна погода, вирушайте до Канева на нашому комфортабельному теплоході «Ярослав Мудрий». Круїз Київ-Канів по Дніпру — це чудова можливість ознайомитися із визначними пам’ятками нашої країни та насолодитися красою дніпровських просторів. Ви будете у захваті від поїздки й неодмінно погодитеся зі словами класика: «Нема на світі України, немає другого Дніпра...».

Дорогою ви відвідаєте визначні місця, які, безумовно, варті вашої уваги. Це — Трипілля, де можна ознайомитись із культурою та життям стародавнього поселення; місто Ржищів із знаменитою Іван-горою; село Балико-Щучинка із грандіозним Меморіальним комплексом та пам’ятниками героям Букринського плацдарму; і, звичайно, величний Канів, де похований славетний Кобзар.

Після екскурсії ви зможете відпочити на теплоході, покуштувати страви, приготовані нашими кухарями, й поділитися отриманими враженнями із друзями.

Замовити круїз Київ-Канів на теплоході «Ярослав Мудрий» дуже просто: заповніть форму на сайті y-m.com.ua, і наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться.