Річкові круїзи по Дніпру з Києва. Подаруйте собі незабутній відпочинок

Закордонні гості, які бажають ближче познайомитися з Україною, а також жителі держави, що з любов’ю та пошаною ставляться до своєї країни й хочуть збагатити знання про неї, надають перевагу круїзам по Дніпру. Саме такі насичені екскурсійні програми дають змогу відвідати одразу кілька міст та побачити збережені в них пам’ятки історії й архітектури. І все це за півтора-два тижні: саме стільки переважно тривають річкові круїзи по Дніпру.

Річкові круїзи з Києва — подорожня романтика

Такий незабутній річковий вояж не тільки подарує вам дивовижні враження, але й дасть змогу дізнатися багато цікавого про міста, які до цього часу ви бачили лише на карті. Київ, Запоріжжя, Херсон, Севастополь, Ялта та Одеса — пливучи потужною рікою, що величаво несе свої води поміж зелених дібров, ви зможете відвідати ці міста й одночасно відпочити на комфортабельному теплоході з висококласним обслуговуванням. Вас зачарують місцеві краєвиди, і ви зрозумієте, що час зупинився, а у світі немає нічого кращого, ніж ця велична природа.

Уночі, коли шум хвиль стане тихішим, а повітря посвіжішає та наповниться різноманітним стрекотанням і дзижчанням, ви зануритеся у спогади про славетне минуле України. Ви згадаєте про усе, що вчили колись у школі: про боротьбу за незалежність, волелюбних козаків, що хвилями Дніпра ходили на турка, й про острів Хортицю, який вважається заповідником козацької слави. Безтурботна гладінь річкової води, яскраве зоряне небо, чисте повітря — усе це дасть вам відчути справжнє єднання з природою. А чудове обслуговування на борту теплохода «Ярослав Мудрий» тільки підсилить позитивне враження від подорожі.

Круїз по Дніпру із Києва має цілком прийнятну вартість (точні ціни ви можете дізнатися у менеджерів за телефонами, вказаними на нашому сайті y-m.com.ua).

Подорож Дніпром — найкращий вибір, якщо ви бажаєте провести відпустку з користю для тіла, розуму та душі.