Весілля на теплоході в Києві. Подаруйте собі незабутнє свято!

Весілля у житті кожної людини — подія хвилююча, урочиста і незабутня. Тому на його організацію завжди витрачається багато зусиль. Щоб цей день став для вас дійсно грандіозним, підійдіть до святкування неординарно. Наприклад, проведіть весілля на теплоході «Ярослав Мудрий» у Києві.

Весілля на теплоході — гарна прикмета

Ви коли-небудь замислювалися, чому все більше закоханих пар обирають теплохід як місце для святкування? Символам і ритуалам, які в давнину відігравали значну роль, тепер знову приділяють належну увагу. Та й дійсно, що може бути символічніше, ніж весілля на кораблі? Адже після даної один одному клятви закохані рухатимуться по життю разом, ретельно вивіряючи фарватер, щоб випадково не натрапити на мілину. А дружня і вірна «команда» судна — родичі та друзі — повинні будуть постійно підтримувати молоду сім’ю для того, щоб вона не збилася із наміченого курсу й увесь час залишалася на плаву.

Оренда теплохода на весілля

Оскільки більшість весіль святкуються влітку та на початку осені, коли природа тішить різноманіттям барв, а погода — ясним і теплим днем, теплохід — найкраще місце для весільної церемонії. Крім того, орендувавши теплохід на весілля (зробити це можна на нашому сайті y-m.com.ua), ви витратите стільки ж грошей, скільки й на оренду ресторану. Водночас теплохід подарує вам набагато більше можливостей для організації святкування, аніж закрите приміщення ресторану.

Теплохід класу deluxe «Ярослав Мудрий» це:

  • затишний та гарно оздоблений банкетний зал;

  • різноманітні страви української та європейської кухні, приготовані першокласними кухарями;

  • професійне оформлення свята;

  • зручний майданчик для танців, розташований на палубі просто неба;

  • комфортабельні каюти для молодят, а також для їхніх батьків та всіх запрошених;

  • високий рівень сервісу та багато іншого.

Весілля на теплоході залишить у вас лише приємні враження!