VIP-відпочинок

Яким має бути ідеальний VIP-відпочинок у Києві? Це відпочинок в атмосфері, яка є не тільки затишною та комфортною, але й такою, що залишає після себе незабутні враження. Це коли задовольняються всі ваші кулінарні вподобання, а обслуговування настільки висококласне, що його навіть не помічаєш. Якщо ж до цього додати ще й естетичне задоволення від споглядання прекрасного, то не залишиться ніяких сумнівів — саме таким повинен бути елітний відпочинок.

Більш ніж комфортним можна назвати перебування на кораблі «Ярослав Мудрий». Звісно, ВІП-відпочинок вам здатні запропонувати і у гольф -клубі, і у ресторані, і у заміському комплексі... У чому ж особливість відпочинку на теплоході?

  • Інтер’єр нашого корабля не поступається дизайнерському оформленню першокласних ресторанів та готелів класу «люкс».

  • Технічне оснащення судна робить подорож на ньому комфортною та безпечною.

  • Милування мальовничими берегами й спокійною водною гладдю Дніпра, відчуття ізольованості від усього зовнішнього світу — ідеальні умови для повноцінного відпочинку.

  • Постійний рух і зміна краєвидів роблять відпочинок різноманітним.

  • Розкішна кухня — невичерпне джерело задоволення для справжніх гурманів.

  • Можливість зупинятися на вподобаних островах, рибалити, купатися дає змогу учасникам подорожі провести незабутні міні-канікули.

Орендувати теплохід або місце на ньому можна на будь-який термін: ви отримаєте можливість відправитися у коротку прогулянку або у більш тривалий річковий круїз. У будь-якому разі наша команда зробить усе можливе для забезпечення максимального комфорту кожного пасажира, який перебуває на борту «Ярослава Мудрого». Розмістившись у чудовій каюті, ви відчуєте себе як вдома, а палуби теплохода й бенкетна зала стануть найкращим місцем для справжнього VIP-відпочинку.