Банкет, фуршет на теплоході в Києві. Подаруйте собі незабутній відпочинок

Вишукана, оригінальна обстановка та максимально комфортні умови для всіх гостей — банкет на теплоході «Ярослав Мудрий» у Києві залишить у вас тільки найприємніші враження й спогади.

Де відсвяткувати визначну подію?

У житті кожного з нас бувають такі серйозні дати, які хочеться відсвяткувати по-особливому. Щоб зробити свято дійсно вишуканим, необхідно правильно підійти до його організації. Однак проводити банкет у залі ресторану — банально, тому краще вибрати більш креативний варіант. І у цьому разі саме оренда теплохода стане правильним рішенням. Усі гості, запрошені на борт корабля, запам’ятають це свято на довгі роки.

Замовляючи банкет або фуршет на теплоході «Ярослав Мудрий», ви не лише отримуєте у своє розпорядження судно класу deluxe з капітаном і високопрофесійною командою, але й маєте можливість скористатися нашими додатковими послугами щодо повноцінної організації урочистостей.

Ми надаємо такі послуги:

  • зовнішнє і музичне оформлення свята;

  • запрошення артистів;

  • закупівля продуктів найкращої якості за пільговими цінами;

  • приготування страв європейської та української кухні висококласними кухарями;

  • високий рівень сервісу;

  • проведення свята на воді з подальшим розвезенням учасників додому.

Таким чином, вам не треба витрачати свій дорогоцінний час на організаційні питання. Ми піклуємося про своїх клієнтів, надаючи їм змогу насолоджуватися банкетом разом з іншими гостями.

Безпека всіх учасників святкування — те, що ми можемо гарантувати стовідсотково. Забезпечується вона відмінним технічним станом корабля, професійною підготовкою нашої команди, а також наявністю повного комплекту аварійного та рятувального спорядження.

Щоб орендувати теплохід та замовити додаткові послуги, заповніть спеціальну форму на нашому сайті y-m.com.ua.